Strona główna >> Pomorskie >> Szukam pracy

Szukam Pracy kelnerka, ekspedientka, recepcjonistka

Szukam Pracy kelnerka, ekspedientka, recepcjonistka Jestem 25 letnia osoba z wykształceniem średnim. Posiadam doświadczenie na stanowiskach pracy takich jak: kelnerka, ekspedientka, recepcjonistka ostatnio pracowałam z dziećmi w świetlicy środowiskowej. Podejmę pracę, na podobnym stanowisku jak wcześniej wymienione.
Pensja:
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy kelnerka, ekspedientka, recepcjonistka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1122 razy | 27-02-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ