Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniach

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniachWitam, szukam pracy przy stanach surowych. Z budownictwem jestem związany od jakiś 15 lat, Czytam plany budowlane. Języki Niemiecki i Angielski w podstawach. Niestety brak prawa jazdy. Pisałem także o sztukatorstwie, gdyż jestem osobą uzdolnioną manualnie, więc bardziej niż budowanie wychodzi mi malowanie, rzeźbienie i tego typu prace. Jeżeli ktoś jest z państwa zainteresowany, to proszę o kontakt.
Pensja: Do negocjacji
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniach może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1946 razy | 04-05-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.