Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy

Szukam pracyWitam. szukam pracy na okres jednego miesiaca ( Lipiec ) aby dorobic bedac u rodziny na wakacjach . Morze to byc praca jako pomoc w sklepie lub rozkladanie towaru , lub tez inna praca na produkcji . Moim minusem jest to ze nie znam dobrze jezyka Angielskiego . Jestem pracowita , komunikatywna i punktualna osoba .Praca w Preston i okolice , kolo Liverpool .Prosze dzwonic z konkretnymi ofertami agencje i biura matrymonialne mnie nie interesuja .
Pensja:
Lokalizacja: Preston kolo Liverpool
Firma:
Kontakt 4u
+ 44 7404893436
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 580 razy | 29-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.