Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy

Szukam pracyWitam. szukam pracy na okres jednego miesiaca ( Lipiec ) aby dorobic bedac u rodziny na wakacjach . Morze to byc praca jako pomoc w sklepie lub rozkladanie towaru , lub tez inna praca na produkcji . Moim minusem jest to ze nie znam dobrze jezyka Angielskiego . Jestem pracowita , komunikatywna i punktualna osoba .Praca w Preston i okolice , kolo Liverpool .Prosze dzwonic z konkretnymi ofertami agencje i biura matrymonialne mnie nie interesuja .
Pensja:
Lokalizacja: Preston kolo Liverpool
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 925 razy | 29-06-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.