Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Szukam Pracy

Szukam PracyWitam
Jestem zdrowym, młodym, bystrym, silnym, pełnym energii mężczyzną, bez nałogów.
Obecnie przebywam w Sztokholmie i szukam tu pracy, mam na to cały kwiecień.

Podejmę się każdej pracy fizycznej. Mam doświadczenie w prowadzeniu samochodów do 3, 5T. Doświadczenie w pracy przy produkcji - obsługa maszyn produkcyjnych, montowanie elementów, kontrola jakości, koordynacja zespołu. Sprawdzę się również w cukiernictwie, piekarnictwie, ogrodnictwie i sprzątaniu. Chętnie też zdobędę nowe doświadczenie i umiejętności.

Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym / komunikatywnym. Język szwedzki na poziomie SFI quot;Bquot;.

Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista.

Polecam się.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 633 razy | 24-03-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.