Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam Pracy

Szukam PracyWitam mam 27 lat i szukam pracy fizycznej lub innej.Ostatnio pracowałem w Belgii jako Ogrodnik a w czesniej w Niemczech jako monter urzadzeń drobiarskich ( branza metalowa mam doswiadczenie w pracy na magazynie i gospodarstwie rolnym.Jestem młody, silny i bardzo lubie majsterkowac, szybko sie uczę.
Pensja:
Lokalizacja: Biłgoraj
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 845 razy | 13-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.