Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Szukam pracy!!!

Szukam pracy!!!Witam!

Jestem 51 letnim emerytem górniczym z 28 letnim stażem pracy, aktualnie pracującym w firmie prywatnej jako " złota rączka", posiadam prawo jazdy kat. B. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Szybko przystosowuję się do nowych warunków pracy, szybko się uczę. Brak znajomości języków obcych. Znajomość prac ogólno - remontowych, kopanie rowów pod kanalizację, praca na magazynie. Silny fizycznie.
Nie palący
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Rydułtowy
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

| Czytano 899 razy | 06-08-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.