Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Szukam pracy

Szukam pracyMam na imie Lukasz(33 lata).Znam jezyk angielski, pracowalem za granica(Grecja, Niemcy, Holandia).Podejme sie jakiejkolwiek pracy.Jestem komunikatywny, latwo sie ucze, bez nalogow, zdrowy i wysportowany.Posiadam prawo jazdy kat.B i uprawnienia na wozki widlowe.Oczekuje na oferty pracy.
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Rybnik
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1238 razy | 25-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.