Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy

Szukam pracyWitam. Pilnie poszukuję pracy na budowie. Mam doświadczenie w tym zawodzie. 15 lat . Dużo pracy w kraju, ale także poza krajem. Między innymi w Niemczech i Danii... Jestem sumienny, zdyscyplinowany. Bez nałogów. Posiadam prawo jazdy kat.b oraz własne auto. Język niemiecki na poziomie komunikatywnym. także pracowałem jako pakowacz w Danii przez 3 lata i ogrodnictwo w Niemczech. Chętnie podejmę nowe wyzwania. Wynagrodzenie za znalezienie pracy !


Z góry dziękuje....
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 854 razy | 09-09-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.