Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

Szukam pracy fizycznej na terenie Danii

Szukam pracy fizycznej na terenie DaniiWitam. Poszukuję pracy na terenie Danii. Mam 24 lata, jestem gotowy do podjęcia każdej pracy fizycznej. Jestem w bardzo dobrej kondycji i sprawności fizycznej.

Ponad 5 lat pracowałem jako operator wózka widłowego na magazynie. Posiadam też dużą wiedzę informatyczną i znajomości programów komputerowych.

Jestem po studiach informatycznych. Posiadam prawo jazdy kat B, własny samochód. Mam uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Znam komunikatywnie język angielski w mowie i piśmie. Bez nałogów.
Jestem zainteresowany pracą z możliwością nadgodzin. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy fizycznej na terenie Danii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 733 razy | 19-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.