Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Szukam Pracy Fizycznej

Szukam Pracy FizycznejMężczyzna 37 lat szukam pracy fizycznej (BEZ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ !) budownictwo, rozbiórki, demontaż azbestu, pracownik gospodarczy, rolnictwo, ogrodnictwo, zbiory, stawianie rusztowań, załadunki, sprzątanie i tym podobne oraz wysłucham innych propozycji.Przez ostatnie lata pracuje w budowlance -stany surowe.Mam spore doświadczenie w cięciu kalafiorów, sałaty, kapusty, brokuły można powiedzieć że od momentu plantowania po wycięcie .Ostatnia moja praca 2016 rok W Dani jako murarz tynkarz a w między czasie wyburzenia itp. Szukam pracy na dłużej lub najlepiej na stale z możliwością przyjazdów co jakiś czas do Polski.(Bez znajomości języka)
Aktualne Robert
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Bełchatów
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy Fizycznej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

| Czytano 1181 razy | 16-04-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.