Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy -dekarskie naprawy

Szukam pracy -dekarskie naprawyWykonuje prace dekarskie takie jak izolacje dachow plaskich krycie papa termozgrzewalna obrobki olowiem scian i kominow naprawy i renowacje dachow z dachowki przekladki dachow maluje sciany sufity okna drzwi ukladam panele podlogowe -rozne prace fizyczne szukam pracy z zakwaterowaniem jez.niemiecki, holederski komunikatywny wiek 50-prawo jazdy B.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: janekw
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy -dekarskie naprawy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 702 razy | 17-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.