Strona główna >> Dolnośląskie >> Szukam pracy

Szukam nowej steli

Szukam nowej steliJezdze do pracy jako opiekun 5 lat, przy chorym robie wszystko, mialem rozne przypadki od Alzheimera po Krebs, w domu robie wszystko , przy chorym podobnie.lubie czystosc i porzadek.interesuje mnie muzyka , historia, religia. znam francuski i niemiecki komunikatywnie.

Ab sofort!
Pensja: min.1200
Lokalizacja: OPOLE
Firma: henpol21
Kontakt
Oferta pracy Szukam nowej steli może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Szukam pracy

henpol21 | Czytano 848 razy | 30-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ