Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Szukam jakiejkolwiek pracy za granica

Szukam jakiejkolwiek pracy za granicaSzukam jakiejkolwiek pracy za granica. mam 24 lata. Pracowalem juz w budowlance jako pomocnik i w wykonczeniowce. doswiadczenie jakie posiadam jest nie za duze aczkolwiek potrafie zrobic nie jedno. prosze o kontakt.

Pensja: Do ustalenia
Lokalizacja: Żywiec
Firma: 000
Kontakt
Oferta pracy Szukam jakiejkolwiek pracy za granica może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1175 razy | 25-01-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ