Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam dodatkową lub stałą pracę.

Szukam dodatkową lub stałą pracę. Szukam pracy na stałę lub dodatkowo (np.sezonowa), na terenie Doncaster lub pobliżu. Informację na temat pracy prosze skaldać na meila lub telefon.
Pensja:
Lokalizacja: Doncaster lub pobliskie miasta
Firma: makery001
Kontakt
Oferta pracy Szukam dodatkową lub stałą pracę. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

| Czytano 747 razy | 11-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.