Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

Szukam busa do Anglii - Worcestershire

Szukam busa do Anglii - WorcestershireSzukam busa do Anglii /Worcestershire/ zeby w poniedzialek do poludnia byc na miejscu-z Wielkopolski, a wyjazd w poniedziałki wieczór z Anglii /lub wtorek rano/.
Pensja:
Lokalizacja: Worcestershire
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam busa do Anglii - Worcestershire może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

~Gosc | Czytano 1262 razy | 13-04-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.