Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Szlifierz

Szlifierz

Cosmoworker już od 2006 lat z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich klientów w Holandii, Belgii, Niemczech i w Polsce.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • czyszczenie powierzchni stalowych (belki hal),

  • szlifowanie elementów przed malowaniem,

  • praca w trybie 3-zmianowym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie z branży metalowej,

  • dobry stan zdrowia,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od środy 15.06.2016,

  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • legalną pracę na duńskich warunkach,

  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę od 134,20 DKK (18,00EUR) za godz. brutto (podstawa 134,20 DKK + dodatek zmianowy),

  • dodatek wakacyjny w wysokości 12.5% (2,5EUR) /16,75 DKK do każdej godziny,

  • wypłaty co 2 tygodnie,

  • pracę w trybie 2 zmianowym,

  • pomoc w zakwaterowaniu,

  • koszt zakwaterowania od 500-700 DKK tygodniowo,

  • 40 godzin pracy w tygodniu + możliwość nadgodzin.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Randers
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Szlifierz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1413 razy | 10-06-2016