Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Szklarnia, sortownia, produkcja 10, 24 brutto w WESTLAND

Szklarnia, sortownia, produkcja 10, 24 brutto w WESTLANDWESTLAND
Szklarnia, sortownia, produkcja 10, 24#8364; brutto
Opis stanowiska
Praca przy ich pielęgnacji, ścince, pakowaniu kwiatów, szykowaniu ich do wysyłki do klienta
Sortowanie warzyw i owoców na hali
Produkcja różnego rodzaju sałatek tzw salad box

Wymagania
Brak alergii
Doświadczenie nie jest wymagane
Znajomość języka polskiego
Motywacja oraz chęć do pracy
Dyspozycyjność na minimum okres 3 miesięcy.
Brak większych tatuażów w widocznych okolicach ciała
Kandydat musi się zgodzić na dojazd do pracy rowerem do max 6km
Informacje o pracodawcy
Specjalizujemy się w zatrudnianiu polskich pracowników tymczasowych. Pracowników wybieramy pod kątem ich umiejętności. Po przybyciu do Holandii przechodzą oni szkolenie w miejscu pracy. Wszystko, co możemy dla nich zorganizować, organizujemy w sposób profesjonalny: od zakwaterowania przez transport po pomoc medyczną. Dlatego zatrudniamy również polskich koordynatorów. Zmotywowani pracownicy tymczasowi to wydajni pracownicy.

Warunki pracy
System pracy:
Jednozmianowy, w szczycie sezonu możliwość dwóch zmian.
Możliwe nadgodziny i praca w weekendy.

Pary mogą pracować oddzielnie (mieszkają razem)
Dojazd do pracy:
1)W większości przypadków dojazd do pracy jest rowerem w promieniu do max 6 km (średnio to 2-3km)
Za rower pobierana jest kaucja w wysokości 50#8364; z pierwszej wypłaty, zwrot kosztów po zakończeniu współpracy
2) Organizowane auta firmowe jeżeli kandydaci są zakwaterowani w dalszym promieniu
3) Osoby z własnym zakwaterowaniem

Jeżeli są z regionu Hagi muszą posiadać własny transport (rower lub auto)
Z regionu Westland jest możliwość organizacji bezpłatnego transportu do pracy
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie: #8364;94.00 / tydz.
Ubezpieczenie: #8364;26.90 / tydz.
Zakwaterowania w bardzo dobrym standardzie w domach lub blokach:
wspólne salony,
duże kuchnie,
pokoje w pełni wyposażone,
darmowy szybki internet,
telewizja
w pobliżu niektórych mieszkań znajdują się korty tenisowe
Dla par zawsze pokoje 2 osobowe, pojedyncze osoby lub znajomi są kwaterowani najczęściej w pokojach 2-3 osobowych.
Średnia ilość ludzi na domku to 7 osób.
Salary
Wynagrodzenie:
18#8364; 9, 00
19#8364; 9, 25
20#8364; 9, 40
21 i więcej#8364; 10, 24
Minimalna stawka od #8364;10, 24/h (stawka jest wyższa przy pakowaniu sałatek-ale miejsca na tym stanowisku są mocno ograniczone)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobs
Oferta pracy Szklarnia, sortownia, produkcja 10, 24 brutto w WESTLAND może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

HolandiaJobsRekrutacja | Czytano 398 razy | 28-05-2021