Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Marczak Piotr
Marczak Piotr
EG-Personeelsdiensten
EG-Personeelsd
andrzej12
andrzej12
arturgaik@interia.pl
arturgaik@inte
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Szklarnia praca przy kwiatach 9.69euro/h

Szklarnia praca przy kwiatach 9.69euro/hNie boisz się nowych wyzwań i jesteś gotów podjąć pracę za granicą od zaraz? Poszukujemy właśnie Ciebie!
Aktualnie poszukujemy osób do pracy w SZKLARNI na stanowisko: Pracownik szklarniowy (pielęgnacja kwiatów, ścinka, pakowanie, itp.).

Praca do podjęcia od zaraz
Lokalizacja: Westland

Wymagamy:
- BRAKU ALERGII
- pozytywnego nastawienia, zaangażowania i motywacji
- dostępność na min. 3 miesiące

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- wynagrodzenie 9.69euro brutto/h
- wypłaty tygodniowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres ewa@Holandiajobs.pl lub kontakt pod numerem +48 518 610 625 (pon.-piąt. w godz. 09-16)

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli (CV BEZ KLAUZULI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Pensja: 9.69euro/h
Lokalizacja: Westland
Firma: HolandiaJobs
Kontakt 4u
ewa@Holandiajobs.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HolandiaJobs | Czytano 190 razy | 26-09-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.