Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Szklarnia kwiaty doniczkowe od zaraz !

Szklarnia kwiaty doniczkowe od zaraz !Euroservices Polska Sp z o. o nr cert. 1069 od wielu lat skutecznie kieruje pracowników na teren Holandii do pracy w różnych branżach i sektorach .
Aktualnie poszukujemy osób do pracy w szklarni przy pakowaniu kwiatów doniczkowych.
Wymagamy :
- mile widziane doświadczenie w pracy w szklarniach
- prawo jazdy kat. B
- motywacja i zaangażowanie do wykonywanej pracy
Oferujemy stabilne zatrudnienie, holenderską umowę o prace wg CAO, cotygodniowe rozliczenie godzin, możliwość zakwaterowania i transportu do pracy, ubezpieczenie oraz opiekę na terenie Holandii.
Zainteresowana?
Aplikuj już dziś i wyślij nam Twoje CV !
biuroradom@euroservices.com.pl
wiadomości z dopiskiem SZKLARNIA
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne#8221;.
Proszę o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.
Pensja:
Lokalizacja: Made
Firma: Euroservices Polska
Kontakt 4u
+48 789 154 442
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Euroservices Polska | Czytano 58 razy | 19-11-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.