Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Supervizor

SupervizorRozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: 3 miesiące (okres próbny), następnie podjęcie stałej współpracy
Miejsce pracy: Jutlandia Północna, Dania
Ilość wakatów: 3

Oferujemy:
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym:
podstawa 8 000 PLN netto,
premie uznaniowe rozliczane w systemie miesięcznym,
darmowe zakwaterowanie,
samochód do celów służbowych,
pracę w Danii od zaraz - możliwość nawiązania współpracy na stałe,
odpowiedzialne i ciekawe zadania zawodowe,
wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
stabilne zatrudnienie w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
nienormowany czas pracy.
Zakres zadań:
kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników w firmie produkcyjno-rolnej (100-200 osób, zarówno pracownicy na roli jak i w fabryce),
koordynacja przyjazdów, organizacja pracy, motywowanie,
nadzorowanie i optymalizowanie procesów pracy pod kątem wydajności pracy,
przygotowywanie, realizacja oraz nadzór nad planem zamówień oraz grafikiem pracy,
rozwiązywanie problemów organizacyjnych grup pracowników,
codzienne przygotowywanie zestawień, raportów i sprawozdań dla Dyrekcji oraz klienta,
kontakt z duńskim klientem,
współpraca z działami wewnętrznymi w firmie, m.in: rekrutacja, administracja.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
biegła obsługa urządzeń mobilnych oraz pakietu Office (przede wszystkim Excel),
wysoki poziom umiejętności zarządczych,
rozwinięte zdolności analityczne,
doskonała organizacja pracy,
rzetelność i dyspozycyjność (nienormowany czas pracy),
minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku / mile widziane doświadczenie w zarządzaniu strukturami wielu zespołowymi,
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,
umiejętność opracowania strategii działania na przyszłość,
silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów,
prawo jazdy kategorii B.
Pensja: 8 PLN netto + premia
Lokalizacja: Aalborg
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Supervizor może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 1280 razy | 05-02-2018