Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Studentka - ekspedientka

Studentka - ekspedientkaOferuję pracę w sklepiku spożywczym na Ochocie. Praca zmianowa 6.30-14.30 i 14.30-22.00, oraz w niektóre soboty. Preferowane będą osoby uczące się. Wymagane doświadczenie w sprzedaży, książeczka sanepid, mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, terminala. Warunki do uzgodnienia.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Firma: b.dudikov
Kontakt
Oferta pracy Studentka - ekspedientka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 7768 razy | 26-07-2011









Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:




® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ