Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Stolarz Niemcy - umowa o pracę

Stolarz Niemcy - umowa o pracęStolarz

Poszukujemy od zaraz do pracy na stanowisko stolarz budowlany w renomowanej firmie produkcyjnej . Prefabrykacja domów drewnianych w rejonie Fuldy .

Obowiązki

#8226;Czynności przygotowujące do produkcji segmentów budynków mieszkalnych: pomiary, dopasowywanie, oznakowywanie, kontrola drewnianych belek, desek, płyt
#8226;Montaż ścian według rysunku technicznego
#8226;Wypełniane elementów watą mineralną, zabezpieczanie folią
#8226;Przycinanie i mocowanie płyt wiórowych i regipsowych
#8226;Montaż drzwi i okien (częściowo z roletami) na już pionowo stojących ścianach
#8226;Dorywczy transport wewnętrzny materiałów produkcyjnych (np. worki z watą mineralną)

Wymagania

#8226;Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
#8226;Wykształcenie jako stolarz lub podobne
#8226;Doświadczenie zawodowe w dziedzinie stolarki budowlanej, chętnie również przy montażu drzwi i okien
#8226;Dobra znajomość czytania rysunku technicznego
#8226;Prawo jazdy i samochód
#8226;Gotowość do pracy na zmiany (rano i popołudniu) od poniedziałku do piątku
#8226;Zdolność do pracy w zespole, samodzielność, rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
#8226;Gotowość do długoterminowej pracy w Niemczech

Oferujemy

#8226;Przyszłościowe miejsce pracy z opcją przejęcia na stałe do w/w firmy na zasadach umowy o pracę na czas nieokreślony zawartej z niemieckim pracodawcą
#8226;Wynagrodzenie miesięczne
#8226;Miesięczne premie
#8226;Dieta do przepracowanej godziny
#8226;Bezpłatne mieszkanie ( pokoje jednoosobowe, maksymalnie dwuosobowe)
#8226;Punktualne wypłaty
#8226;Premie urlopowe i bożonarodzeniowe
#8226;24 dni urlopu płatnego w pierwszym roku i 30 dni po 5 latach zatrudnienia
#8226;Umowę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
#8226;Pracę w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością nadgodzin
#8226;Bezpłatną odzież roboczą i ochronną
#8226;Opiekę koordynatora polsko/niemieckojęzycznego
Pensja:
Lokalizacja: Fulda
Firma: Soberk
Oferta pracy Stolarz Niemcy - umowa o pracę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Soberka | Czytano 429 razy | 05-05-2017