Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Stolarz - Niemcy - praca na produkcji

Stolarz - Niemcy - praca na produkcjiAgencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service posiadająca numer 7879 w w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Stolarz
Miejsc: 15
Miejsce wykonywania pracy: Rottenburg

Opis stanowiska:
PolWork-Service poszukuje stolarzy, którzy są zainteresowani podjęciem pracy w fabryce drzwi, okien oraz mebli. Praca będzie wykonywana na produkcji - nie jest wymagana znajomość maszyn CNC
Wymagania:
#8226;Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza,
#8226;Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
#8226;Prace stolarskie przy produkcji drzwi, okien oraz mebli,
#8226;Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
#8226;Dyspozycyjność i chęć do pracy,
Oferujemy:
#8226;Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

#8226;Pomoc w znalezieniu zakwaterowania niedaleko miejsca pracy
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie (1500-2000 Euro netto), w zależności od doświadczenia oraz ilości przepracowanych godzin.
#8226;Szkolenie z zakresu pracy i BHP,
#8226;Możliwość podjęcia długookresowej współpracy
#8226;Pomoc merytoryczną że strony polskich i niemieckich konsultantów.
#8226;Wszystkie usługi oferowane przez PolWork są darmowe.
Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie swoich aplikacji poprzez portal oraz dodanie klauzuli o zgodznie na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Uprzejmie informujemy, że bedziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Pensja: 1500-2000 Euro netto
Lokalizacja: Rottenburg
Firma: PolWork
Oferta pracy Stolarz - Niemcy - praca na produkcji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 667 razy | 27-09-2017