Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Stolarz Niemcy

Stolarz NiemcyABC Work (licencja nr 12912) Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Stolarz

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Stolarz

Miejsce pracy:Schlusselfeld; ok. 30 km od Bambergu

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14 #8364; /h. + 40#8364; netto diety
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

Firma zajmuje się budową przyczep i samochodów kempingowych;
Wymagania:

doświadczenie w zawodzie
wymagane prawo jazdy i samochód
komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Wyślij CV na info@abcwork.eu
Pensja: 14 E/h
Lokalizacja: Schlusselfeld
Firma: ABC
Oferta pracy Stolarz Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 208 razy | 11-12-2020