Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Stolarz do pracy w Szwecji

Stolarz do pracy w SzwecjiSzukam 3 pracownikow - stolarzy na 4 tygodnie od 5 pazdziernika 2016. Wewnetrzne wykonczeniowe prace i en willa o pwierzchni 130m2. Parkiet, glazura, plytki oraz sufity wewnetrzne.
Mieszkanie jest. Oczekuje odpowiedzi tylko od proffesionella stolarzy co znaja sie na swojej pracy.
Pozdrowienia
Pensja:
Lokalizacja: Goteborg
Firma: Loyd
Kontakt
Oferta pracy Stolarz do pracy w Szwecji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 853 razy | 18-08-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.