Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Stolarz Budowlany

Stolarz BudowlanyPOLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.to sprawdzona agencja pracy tymczasowej z ponad 10#8211;cio letnim stażem. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845, posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Zatrudniliśmy już ponad 7000 pracowników w branżach przemysłowej, budowlanej, produkcyjnej i hotelarsko-gastronomicznej do pracy we Francji, Niemczech i Polsce. Naszym pracownikom oferujemy legalne zatrudnienie na polską umowę.Aktualna oferta pracy tymczasowej dotyczy stanowiska:Stolarz budowlany

Obowiązki:

- montaż stolarki budowlanej typu drzwi, okna , boazerie, schody
- wykonywanie parkietów

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku minimum 5 lat
- obsługa maszyn stolarskich
- silna motywacja do pracy
- komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
- pełna dyspozycyjność do wyjazdu
- odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
- wynagrodzenie 1600#8364; netto plus możliwość nadgodzin
- opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie #8211; dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
- dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- respektowane prawo do urlopu
- możliwość wypożyczenia auta służbowego
- ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
- możliwości związane z dalszym zatrudnieniem/stałą współpracą
Pensja:
Lokalizacja: Genewa
Firma: Poland Workforce
Oferta pracy Stolarz Budowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 1156 razy | 06-09-2016