Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Stażystka / Stażysta w dziale Obsługi Klientów

Stażystka / Stażysta  w dziale Obsługi KlientówInterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Stażystka / Stażysta w dziale Obsługi Klientów Zagranicznych - Francja
Lokalizacja: Kraków
Nr ref. PR/0316/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie działu Obsługi Klientów Zagranicznych - Francja w bieżących projektach (poszukiwanie potencjalnych Kontrahentów na terenie Francji, wstępny kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami francuskojęzycznymi),
- pomoc w pracach administracyjno-biurowych oraz przygotowywanie i tłumaczenie dokumentów (m. in. tłumaczenie CV na język francuski , tłumaczenia dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników, tworzenie korespondencji).

WYMAGANIA:
- znajomość języka francuskiego,
- chęć zdobywania wiedzy,
- dokładność i skrupulatność,
- umiejętność pracy zespołowej,
- biegła obsługa pakietu Microsoft Office.

OFERUJEMY:
- bezpłatny staż w jednej z największych agencji zatrudnienia w Polsce,
- elastyczny grafik,
- pracę w dynamicznym i młodym zespole,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego umożliwiającego rozwój kariery zawodowej.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: InterKadra
Kontakt 4u
KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) z dopiskiem "Praktykant/ka" prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl
W przesyłanych aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 3830 razy | 29-03-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ