Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

anil015@wp.pl
anil015@wp.pl
bala58
bala58
karlos1
karlos1
rambo1974
rambo1974
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Stała praca przy naprawie i produkcji palet

Stała praca przy naprawie i produkcji paletFirma Euroservices Polska Sp z o.o obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny przy paletach drewnianych

Klundert

Praca polega na naprawie uszkodzonych palet drewnianych i produkcji nowych przy użyciu różnego rodzaju elektronarzędzi. Doświadczenie i dobra kondycja fizyczna są piorytetem.

Osoby, które posiadaja wymagane doswiadczenie, komunikuja sie w jezyku angielskim lub holenderskim, sa w posiadaniu czynnego prawa jazdy i sa chętne do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej za granica zapraszamy do przesłania swojego CV ze zdjęciem na ;

biuroradom@euroservices.com.pl

espradom@euroservices.com.pl

Wiecej informacji równiez pod numerem telefonu
+48 36 32 028

Prosimy o załączenie klauzuli:

#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Pensja: 8,96
Lokalizacja: Klundert
Firma: Euroservices Polska
Kontakt 4u
biuroradom@euroservices.com.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Euroservices Polska | Czytano 212 razy | 30-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.