Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Stała Praca dla Muarzy i Malarzy Tapeciarzy

Stała Praca dla Muarzy i Malarzy TapeciarzyOferujemy

#183; Umowę na niemieckich warunkach zawieraną BEZPOŚREDNIO z firmą
budowlaną
#183; Legalna prace na terenie Niemiec
#183; Zdobycie doświadczenia w renomowanej Firmie
#183; Atrakcyjna stawkę godzinowa od 11-14 Euro brutto, dieta wyjazdowa w
przypadku wyjazdu na zlecenie znajdujące się powyżej 100 km od siedziby
firmy
#183; Urlop 24 dni w roku
#183; Terminowe wypłaty
#183; Możliwość pobierania zaliczek
#183; Umowę na warunkach niemieckich (w języku polskim)
#183; Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
#183; Zameldowanie w kasie chorych
#183; Pomoc przy zameldowaniu w Urzędzie Miejskim i w Urzędzie Skarbowym
#183; Bezpłatne zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe
#183; Możliwość korzystania z niemieckich swiadczen socjalnych jak np. Kindergeld

Wymagania i zakres obowiązków
MURARZE praca polega na renowacji murów/konstrukcji betonowych. Będzie przeprowadzone szkolenie na ten temat.

Pracodawca wymaga:
- znajomości języka niemieckiego umożliwiającą znajomość poleceń
- wykształcenie kierunkowe i doświadczenie. Wykształcenie nie jest wymagana tylko pod warunkiem dobrze udokumentowanego doświadczenia.
- gotowość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec

MALARZ TAPECIARZ- wykańczanie wnętrz w budownictwie

Pracodawca wymaga

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji na nasz adres mailowy. Skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi.
Pensja:
Lokalizacja: Ok. Mannheim
Firma: Top-Job
Oferta pracy Stała Praca dla Muarzy i Malarzy Tapeciarzy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 513 razy | 25-09-2018