Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

STAJENNY (m / k)

STAJENNY (m / k)Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona zadowolonych fachowców.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:

STAJENNY (m/k)

miejsce pracy:

Budingen, Niemcy


Oferta:
stabilne zatrudnienie na wiele lat

niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
atrakcyjne wynagrodzenie
w pełni wyposażone zakwaterowanie
praca w spokojnym, naturalnym środowisku

Obowiązki:
regularne karmienie koni

dbanie o dobrostan
utrzymanie czystości w stajni

Wymagania:
doświadczenie i chęci pracy z końmi

podejście z pasją do zwierząt
(mile widziany) niemiecki komunikatywny

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Pensja:
Lokalizacja: Budingen
Firma: Walter-Fach-Kraft
Kontakt 4u
info@walterfachkraft.pl

Tel. + 48 71 366 60 81
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Walter-Fach-Kraft | Czytano 36 razy | 14-05-2024

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.