Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

Sprzedam mieszkanie w Bytomiu Odrzańskim

Sprzedam mieszkanie w Bytomiu OdrzańskimSprzedam mieszkanie 46 metrowe (dwupokojowe) - drewniane okna, gaz, lokalizacja - Rynek (kamienica), cena - 100 tyś. zł, Bytom Odrzański - kontakt - Andrzej - 696 028 592.
Pensja:
Lokalizacja: Bytom Odrzański
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Sprzedam mieszkanie w Bytomiu Odrzańskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

~Gosc | Czytano 3343 razy | 20-12-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.