Strona główna >> Podlaskie >> Dam pracę

Spedytor krajowy i międzynarodowy - Białystok

Spedytor krajowy i międzynarodowy - BiałystokWOGA Sp. z o.o. to doświadczona firma transportowo-spedycyjna z siedzibą główną w okolicach Wolsztyna. Specjalizujemy się w krajowych i międzynarodowych przewozach chłodniczych. Posiadamy specjalistyczny tabor pojazdów, w którego skład wchodzą ciągniki siodłowe z naczepami, busy i samochody ciężarowe. Stale budujemy i powiększamy nasz zespół, aby jak najlepiej wypełniać powierzone zadania i spełniać oczekiwania naszych klientów. Obecnie poszukujemy pracowników do naszego nowego oddziału w Białymstoku.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Spedytor krajowy i międzynarodowy

Szukamy kogoś, kto:
- jest solidny, dokładny i dobrze zorganizowany,
- czuje się swobodnie w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- komunikuje się klarownie i skutecznie,
- buduje porozumienie z kontrahentami w kulturalny i asertywny sposób,
- stale rozwija swoje kompetencje i poszerza wiedzę branżową

Główny zakres obowiązków:
- organizacja transportów międzynarodowych i krajowych w oparciu o wymogi klienta i nasze standardy operacyjne,
- monitorowanie wykonania usług oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
- pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
- rozbudowywanie sieci podwykonawców,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami,
- optymalizacja kosztów spedycyjnych we współpracy z działem fakturowania

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na pełen etat, w godz. od 8:00 do 16:00,
- komfortowe biuro w dobrej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 49,
- wsparcie, otwartość i elastyczne podejście do współpracy,
- umowę o pracę na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony,
- możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę B2B,
- wynagrodzenie podstawowe 3600 - 8000 zł miesięcznie,
- wypłacane premie, adekwatnie do osiąganych wyników,
- dla osób z własną bazą klientów, możliwość negocjacji wysokiej podstawy i dodatkowych benefitów

Wymagamy:
- minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora,
- znajomości rynku i obsługi giełd transportowych,
- pewności siebie i otwartości w komunikacji,
- znajomości minimum jednego języka obcego (niemiecki, angielski lub francuski) w stopniu komunikatywnym,
- wykształcenia średniego, mile widziane wyższe kierunkowe

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez WOGA Sp. z. o.o. z siedzibą w:, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).
Pensja: 3600 - 8000
Lokalizacja:
Firma: CE Driver
Kontakt 4u
Arkadiusz Woga
Tel.: 512 168 450
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na adres: woga@woga.pl

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

CE Driver | Czytano 147 razy | 12-04-2023