Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Spedytor

SpedytorGrupa VGL - Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Działamy od 2000 roku i od tego czasu rozwijamy się poszerzając naszą ofertę, zasięg terytorialny, inwestując w narzędzia oraz budując zaufanie coraz większej liczby klientów, zarówno polskich jak i międzynarodowych.
Obecnie w związku z rozwojem Firmy poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Spedytor drogowy - SZCZECIN

Zakres obowiązków:

planowanie i organizacja spedycji drogowej przejazdów krajowych lub międzynarodowych,
budowanie, oraz utrzymywanie owocnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi,
monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg,
optymalizacja kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu).

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę),
konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa, plus atrakcyjny system premiowania),
prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, kursy językowe,
nowoczesne narzędzia pracy.

Jeżeli jesteś osobą która posiada:

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami,
znajomość pakietu Office i obsługi komputera,
zorientowanie na cel, posiadającą umiejętność działania pod presją czasu.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.
W temacie wiadomości prosimy wpisać "Spedytor Szczecin".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133, poz.883)"
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Spedytor może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4935 razy | 22-01-2015