Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Spedytor - branża petrochemiczna

Spedytor - branża petrochemicznaHuman Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży petrochemicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SPED/MK/JOBS
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:

pozyskiwanie zleceń na przewóz towarów z wykorzystaniem środków transportu,
przygotowywanie ofert i warunków współpracy oraz zawieranie umów z klientami,
sporządzanie dokumentacji transportowej,
organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej,
współpraca z innymi działami w firmie,
negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami,
utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi i nowymi partnerami.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziane doświadczenie w podobnej branży,
znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego oraz niemieckiego lub rosyjskiego,
mile widziane wykształcenie wyższe,
mile widziana wiedza i znajomość przepisów prawa z zakresu transportu i spedycji,
dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
praca w oparciu o umowę o pracę,
niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód,
rozwój zawodowy: szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne,
praca w przyjaznej atmosferze,
możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Spedytor - branża petrochemiczna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4808 razy | 12-03-2015