Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. SprzedażyŚwiadczymy usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura w Warszawie i Rzeszowie - kandydatek / kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

Prowadzenie aktywnych działań na rzecz rozwoju biznesu - pozyskiwanie nowych Klientów, inicjowanie nowych kontraktów sprzedażowych, negocjacje handlowe i spotkania bezpośrednie z Klientami

Odpowiedzialność za negocjowanie warunków współpracy z Klientem ;

Nadzór nad umowami oraz dokumentacją dotyczącą realizowanych projektów;

Samodzielne organizowanie czasu pracy;

Współpracowanie z Działem Rekrutacji i innymi działami w Firmie;

Koordynowanie procesu współpracy z Klientami;

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR );

Znajomość obsługi procesu outsourcingu pracowników w tym znajomości prawa pracy, (Jeśli nie umiesz to Ciebie nauczymy),

Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;

Samodzielności w działaniu, inicjatywy i orientacji na realizację postawionych celów

Śmiałości i odwagi w kontaktach z kadrą kierowniczą firm;

Głowy pełnej inspirujących pomysłów :)

Umiejętność współpracy w zespole;

Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i wprowadzania zaproponowanych rozwiązań;

Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

Orientacji na efekty i cele;

Oferujemy:

Umowa o pracę bądź inna forma współpracy (do uzgodnienia)

Wynagrodzenie stałe + bardzo atrakcyjna prowizja od sprzedaży

Dla chętnych kartę MultiSport;

Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Jdm
Oferta pracy Specjalista ds. Sprzedaży może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 4152 razy | 19-01-2017