Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Specjalista ds. rekrutacji uczestników szkoleń EFS

Specjalista ds. rekrutacji uczestników szkoleń EFSFirma JC Group w związku z planowaną realizacja projektu szkoleniowego w ramach 9.6.2 POKL dofinansowanego z EFS poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce: Szczecin

Obowiązki:
-aktywna rekrutacja uczestników szkoleń EFS, zgodnie z kryteriami projektowymi,
-opracowywanie harmonogramu rekrutacji,
-aktywna telefoniczna i bezpośrednia promocja realizowanych projektów EFS,
-projektowanie i wdrażanie narzędzi promocyjnych wspierających pozyskiwanie odbiorców projektu EFS,
-dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług.
Kwalifikacje:
-doświadczenie w rekrutacji uczestników szkoleń EFS
-rozwinięte umiejętności interpersonalne, zorientowanie na cel,
-łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,
-dyspozycyjność,
-samodzielność,
-prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód.
Oferujemy:
-stałość zatrudnienia (umowa o pracę na czas 8 miesięcy)
-wynagrodzenie w wysokości ok 2900zł brutto
-pełną dyskrecję personalną podczas aplikowania do naszej firmy
Sposób zgłoszenia ofert:
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: info@jcgroup.pl z dopiskiem w tytule maila: Specjalista POKL Szczecin, do 10.03.2013
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Jcgroup
Oferta pracy Specjalista ds. rekrutacji uczestników szkoleń EFS może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 5548 razy | 27-02-2013