Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. RekrutacjiInjobs.pl Sp. z o.o. jest firmą o zasięgu międzynarodowym i należy do najszybciej rozwijających się Agencji Pracy w województwie Warmińsko-Mazurskim.
Obecnie posiadamy swoje oddziały w Polsce ( Mrągowo) , Niemcy ( Berlin) ,
GB ( Londyn)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowiska

Miejsce pracy: Mrągowo warmińsko-mazurskie
Nr Ref.: Rek 6/2021/SdR

Opis stanowiska Specjalista ds. Rekrutacji:

- Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
- Poszukiwanie kandydatów za pomocą social media i wewnętrznej bazy
- Selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych
- Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
- Koordynowanie pierwszych etapów rekrutacji
- Budowanie długofalowych relacji z kandydatami

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji, preferowane w agencji pracy , doradztwa personalnego .
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Otwartość do dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji
- Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( dla najlepszych jest możliwość zatrudnienia przez oddział w Niemczech )
- Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Specjalista ds. Rekrutacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 770 razy | 21-06-2021