Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. PersonalnychJesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Do naszego biura w Łódź Pabianice poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. Personalnych

Naszym celem jest współpraca pomiędzy pracodawcą oraz agencją pracy tymczasowej opierająca się na koordynowaniu działań pracowników tymczasowych przez koordynatora personalnego z agencji.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
#8226;doświadczenia w pracy biurowej i agencji pracy tymczasowej
#8226;komunikatywnej znajomości j. niemieckiego (w piśmie)
#8226;doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-administracyjnych
#8226;dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
#8226;pozytywnego nastawienie do pracy i otoczenia
#8226;umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem, samodzielny i usystematyzowany sposób pracy
#8226;rzetelności, sumienności i odpowiedzialności
#8226;mile widziani ekspaci.

CO OFERUJEMY:
#8226;stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i kompetencji
#8226;możliwość pracy zdalnej
#8226;niezbędne narzędzia do pracy tj. laptop, telefon itp.
#8226;pracę w stale rozwijającej się firmie
#8226;możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

TWOJE OBOWIĄZKI:
#8226;bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
#8226;prowadzenie dokumentacji personalnej
#8226;naliczanie i księgowanie list płac
#8226;rozliczanie czasu pracy pracowników
#8226;prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich
#8226;wspieranie kierowników projektów w sprawach personalnych
#8226;kontakt między pracodawcą/pracownikiem/klientem oraz biurem rekrutacyjnym
#8226;sporządzanie raportów i sprawozdań
#8226;współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)#8221;
, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji#8221;.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Work Service Professional Sp. z o.o. spółka komandytowa; ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 7/10, 95-200 Pabianice.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pensja:
Lokalizacja: Łódź Pabianice
Firma: Manatwork24
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@workserviceprofessional.pl w temacie wpisując: Specjalista ds. Personalnych
lub pod numerami +48507798220, +4917655727981

Manatwork24 | Czytano 468 razy | 03-07-2020

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.