Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Specjalista ds. obsługi klienta Krapkowice

Specjalista ds. obsługi klienta KrapkowiceAgencja zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI ZDOLNOŚCIAMI #8211;
KONIECZNIE Z PASJĄ! #8211; REALIZUJ DLA PLAY ZADANIA:

Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
Aktywna sprzedaż produktów i usług;
Obsługa Klienta zgodnie ze standardami;
Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych.

POWINIENEŚ SPEŁNIĆ KILKA WYMOGÓW:

Wykształcenie co najmniej średnie;
Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
Nastawienie na cel;
Dyspozycyjność;
Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista.

TO WYMOGI OCZYWISTE I BANALNE, ALE PLAY BANALNĄ FIRMĄ NIE JEST.
TUTAJ ŚWIETNI FACHOWCY MUSZĄ BYĆ TEŻ PO PROSTU
FAJNYMI LUDŹMI! ZASIL NAS, BEZ OPORÓW:

Energią - nigdy jej dość, zwłaszcza tej dobrej;
Humorem - równie dobrym jak energia.

PAMIĘTAJ O PEWNYCH UMIEJĘTNOŚCIACH BUDOWLANYCH.
TO TY BĘDZIESZ BUDOWAŁ WIZERUNEK FIRMY!

COŚ ZA COŚ, JAK TO W ŻYCIU. TY DOŁADOWAŁEŚ PLAY,
MY DOŁADUJEMY CIEBIE:

Najprawdziwszą na świecie umową o pracę;
Różnorakimi szkoleniami, co byś jeszcze bardziej doskonalił swoje umiejętności;
Przyjaznym klimatem panującym w firmie i przed nią
Wieloma konkursami sprzedażowymi
Systemem 2 niezależnych premii

TY + PLAY = ZWIĄZEK IDEALNY
Aplikacje ze zdjęciem proszę kierować na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: Praca w Play / Krapkowice
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Specjalista ds. obsługi klienta Krapkowice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 4438 razy | 03-06-2019