Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. MarketinguOpis stanowiska:
Miejsce pracy: Waalwijk Holandia

obecnie, dla szybko rozwijającego się holenderskiego sklepu internetowego poszukujemy osoby, która wprowadzi sklep na polski rynek. Sklep zajmuje się konwersją vanów pod potrzeby klientów.

Zakres obowiązków:

współudział oraz realizację strategii, planów działań z zakresu marketingu on-line
wprowadzenie od podstaw sklepu internetowego na polski rynek
badanie potrzeb klientów na polskim rynku
tworzenie treści (np. strony produktów, strony kategorii, blogi) dla sklepu internetowego
planowanie i realizację działań przekładających się na wyniki w kanale e-commerce
rozwój platformy do sprzedaży internetowej w celu uzyskania lepszego performance
kompleksowe zarządzanie działaniami wspierającymi sprzedaż w kanale on-line (SEM, SEO, performance marketing)
monitoring i analiza efektów prowadzonych działań
współpracę z innymi działami w firmie i zewnętrznymi dostawcami
Obsługa klienta na czacie, telefonicznie, email
Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego, Tworzenie opisów produktów,

Wymagania:
Doświadczenie w podobnej pracy,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
Praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS,
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Znajomość branży e-commerce i platform sprzedażowych
praktyczna znajomość zagadnień z zakresu SEO/ SEM /SEA marketingu internetowego
bardzo dobrze znasz narzędzia: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Search Console
posiadasz doświadczenie w realizacji działań z zakresu "performance marketing"
potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę
wykształcenie kierunkowe
umiejętności analityczne
Mieszkasz w Waalwijk w Holandii lub jesteś otwarty na przeprowadzkę do Holandii

Oferujemy:
#183;#8226; holenderska umowa o pracę na pełny etat
#8226; Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy o pracę - zależne od doświadczenia
#8226; Zwrot kosztów podróży
#8226; Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Holandii
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
office@eastgaterecruitment.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EastGate | Czytano 115 razy | 26-04-2023