Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Specjalista ds. exportu owoców i warzyw rynki zachodnie

Specjalista ds. exportu owoców i warzyw rynki zachodnieFruitland jest dynamicznie rozwijającą się firmą zrzeszającą producentów owoców i warzyw z województwa mazowieckiego. Zajmujemy się exportem świeżych owoców i warzyw do całej Europy jak i również na rynki daleko wschodnie. Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się grup producenckich kładącą ogromny nacisk na jakość produktów jak i współpracę. W najbliższych latach chcemy się zaliczać do czołówki firm exportujących świeże owoce i warzywa w Polsce. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Oczekiwania:
-doświadczenie w handlu świeżymi owocami i warzywami na rynkach Europejskich min 1 rok,
-znajomość rynku producentów i dostawców owoców i warzyw,
-biegła znajomość j. angielskiego
-praktyczna znajomość MS Office
-bardzo dobra organizacja pracy własnej
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-komunikatywność, duża inicjatywa i samodzielność w działaniu,
-silna orientacja na osiąganie wyników
-prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego lub j. hiszpańskiego,
-obycie z programami typu CRM,
-wykształcenie wyższe (kierunkowe w zakresie zarządzania, marketingu lub sprzedaży).

Opis stanowiska:
-realizacja celi sprzedażowych,
-maksymalizacja liczby klientów o najwyższym potencjale,
-prowadzenie negocjacji handlowych,
-sporządzanie ofert i kalkulacji
-budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystywanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej.
Oferujemy:
-bardzo dobre wynagrodzenie,
-atrakcyjny system premiowy,
-pracę w ambitnym zespole,
-szkolenia,
-wszystkie potrzebne do pracy narzędzia(telefon, komputer, samochód do dyspozycji),
-dla stałych pracowników pakiety socjalne.
Pensja:
Lokalizacja: Sochaczew
Firma: Fruitland
Oferta pracy Specjalista ds. exportu owoców i warzyw rynki zachodnie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 5189 razy | 21-09-2013