Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Spawacz TIG 316L - Belgia

Spawacz TIG 316L - BelgiaSpawacz TIG 316L - Belgia


Wymagania :
- doświadczenie
- posiadanie uprawnień zawodowych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- posiadanie certyfikatu SCC/VCA


Oferujemy :
- wynagrodzenie 11 euro netto
- zapewnione zakwaterowanieWraz z CV w języku polskim oraz angielskim lub niemieckim proszę o przesłanie skanów uprawnień i skan paszportu na adres info@jcgroup.pl w temacie wpisując Spawacz TIG 316L - Belgia.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Jcgroup
Kontakt
Oferta pracy Spawacz TIG 316L - Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 6734 razy | 29-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.