Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz przemysłowy

Spawacz przemysłowyDla swojego Klienta, jednego z wiodących producentów wyrobów stalowych w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Essen, Niemcy

Opis stanowiska
#8226;dobór narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonywania pracy;
#8226;produkcja części krawędziowych/giętych;
#8226;samodzielność pracy w powierzonych zadaniach;
#8226;kontrola procesów produkcji i jakości;
#8226;odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń;
#8226;szkolenie na terenie Niemiec, po 6 miesiącach praca w Katowicach lub Opolu.

Oferujemy
#8226;umowa o pracę ze stawką 11 euro brutto + wypłacana dieta;
#8226;niemieckie świadczenia socjalne;
#8226;darmowe zakwaterowanie;
#8226;pełne ubezpieczenie społeczne;
#8226;możliwość wyrobienia certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
#8226;możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Wymagania
#8226;znajomość języka niemieckiego min. komunikatywna #8211; warunek konieczny;

#8226;doświadczenie w wykonaniu różnego rodzaju prac ślusarskich;
#8226;gotowość do podjęcia pracy na terenie Polski po zakończeniu szkolenia;
#8226;doświadczenie w procesach spawalniczych: WIG, MIG, MAG;
#8226;czytanie rysunku technicznego;
#8226;umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
#8226;odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków;
#8226;mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
Pensja:
Lokalizacja: Bad Essen
Firma: Derksen
Oferta pracy Spawacz przemysłowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Derksen | Czytano 417 razy | 04-09-2019