Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Spawacz Mig/Mag , Tig , Elektroda

Spawacz Mig/Mag , Tig , ElektrodaSpawacz 135, 136 lub 138, 141, 111
Robot spawalniczy 121

Liczba wakatów:
10

Region:
Holandia,

Team Recruitment jest dynamicznie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy
Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u
pracodawców w Holandii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.
Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą Team Recruitment Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta na terenie calej Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG, Tig, Elektroda

ZADANIA:
*Przygotowanie stanowiska pracy
*Spawanie duzych konsytukcji stalowych do statkow
*Przestrzeganie przepisow BHP

WYMAGANIA:
* Wazny certyfikat 135/ 136 lub 138/121, 141 z podbitym certyfikatem normy ISO
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego (WARUNEK KONIECZNY)
* Doświadczenie w zawodzie, umiejetnosc czytania rusunku WPS
* Chęć pracy w zespole
* Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
* wlasny samochod
Certyfikat VCA, numer BSN

OFERUJEMY:

*Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
*Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
*Wynagrodzenie 14, - do 17, - Netto na godzine
*Zwrot kosztow dojazdow do pracy

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Team Recruitment
Oferta pracy Spawacz Mig/Mag , Tig , Elektroda może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 521 razy | 27-09-2018