Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz (mig-mag-tig-elektroda)

Spawacz (mig-mag-tig-elektroda)Poszukujemy fachowców do pracy w Niemczech.

SILVERHAND Agencja Zatrudnienia (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822) jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników technicznych z komunikatywną znajomością języka kraju przyjmującego.

SILVERHAND pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w: Szwajcarii, Austrii, Niemczech oraz w krajach francuskojęzycznych: Belgii i Francji. Bezpłatne usługi tłumaczenia CV, gwarancja wypłacalności firm, z którymi współpracujemy oraz stały kontakt z biurem w Polsce to powody, dla których warto Nam zaufać!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

SPAWACZ

(MIG #8211; MAG #8211; TIG #8211; Elektroda)

Nr ref. PR4/Nhm/1685

Miejsce:

Hamburg, Bremen, Frankfurt am Main

Obowiązki:

- spawanie MIG/MAG/TIG/Elektroda

- spawanie konstrukcji stalowych

- spawanie balustrad, podestów

- spawanie w stoczniach

(do wyboru)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta

- min. roczne doświadczenie w spawaniu wskazaną metodą!

- mile widziany własny samochód

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zaliczki co tydzień

- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)

- zatrudnienie na warunkach niemieckich

- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

- respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne

- stały kontakt z biurem w Polsce

Informacje dodatkowe:

Składanie aplikacji

Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas.

Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AgencjaSilverhand
Oferta pracy Spawacz (mig-mag-tig-elektroda) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 709 razy | 06-10-2014