Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Spawacz Mig Mag Monter zbiorników Belgia

Spawacz Mig Mag Monter zbiorników BelgiaFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Firma produkuje głównie duże zbiorniki ciśnieniowe (reaktory, kolumny) o średnicach od 5 do 10 mi grubości od 50 do 145 mm. Waga do 900 ton. Prace spawalnicze polegają głównie na zgrzewaniu doczołowym blach grubych (50-145 mm) ze stali węglowej Wszystkie spoiny są badane. Dla naszego klienta poszukujemy obecnie:

1. Spawaczy Mig / Mag
2. Monterów zbiorników

Wymagania:
komunikatywna znajomość angielskiego
spawacz: doświadczenie w spawaniu blach, certyfikat Mig / Mag
monter: doświadczenie w montażu, czytanie rysunków technicznych.
prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
spawacz: Spawanie warstw graniowych szwów podłużnych i okrągłych (spoina czołowa) w dużych cylindrach
monter: montaż zbiorników zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
#183; belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
#183; Wynagrodzenie: 16.58 -17.66 Euro/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i pracę zmianową
- Zwrot za dojazd do pracy I ubezpieczenie
- zakwaterowanie płatne 80 Euro za tydzień

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Spawacz MIG MAG Belgia lub Monter zbiorników Belgia"
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

EastGate | Czytano 217 razy | 12-03-2022