Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

SPAWACZ MIG-MAG / #8364;16 BRUTTO/H. / GROOT AMMERS

SPAWACZ MIG-MAG / #8364;16 BRUTTO/H. / GROOT AMMERSDla naszego klienta specjalizującego się w zakresie spawania zrobotyzowanego, obróbki metali i inżynierii poszukujemy doświadczonego spawacza MIG/MAG. Twoja praca będzie polegała głównie na wykańczaniu konstrukcji spawalniczych i części maszyn za pomocą spawania przelotowego i spoin pachwinowych w kilku warstwach, jak również spawanie elektrodowe, obróbka wyrobów metalowych (piłowanie, wiercenie, szlifowanie i gwintowanie). Oczekujemy od Ciebie dokładności i zaangażowania w wykonywaną pracę oraz umiejętności czytania rysunku technicznego. Przed rozpoczęciem pracy odbywa się obowiązkowa rozmowa i spawanie próbne.
Pensja: 16
Lokalizacja: Sliedrecht
Firma: ABMN
Kontakt 4u
Wyślij swoje aktualne c.v. na msikora@abmiddennederland.nl z dopiskiem #8222;SLIEDRECHT-SPAWACZ#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 634 385 407.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ABMN | Czytano 140 razy | 15-02-2023

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.