Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

AB
AB
danul
danul
Bartek
Bartek
ewelina2080
ewelina2080
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Spawacz MAG z województwa lubuskiego

Spawacz MAG z województwa lubuskiegoSynergia Konsulting poszukuje dla swojego niemieckiego kontrahenta - renomowanej firmy w północnych Niemczech - kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Zakres obowiązków:

- spawanie podzespołów koparek (ramion itp.)
- spawanie blach o grubości powyżej 5 mm

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie spawacza MAG
- praca wg normy EN 287-1 135 P FW
- znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość języka niemieckiego WARUNEK KONIECZNY
- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
- zameldowanie na terenie województwa lubuskiego

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- stawkę godzinową 12 euro brutto + premie
- ciekawą pracę w systemie jednozmianowym
- zakwaterowanie w Niemczech
- dodatkowe uposażenia finansowe w wysokości 100 miesięcznie
- ubranie ochronne

UWAGA: Proszę o podawanie w CV informacji o posiadaniu aktualnych uprawnień. Bardzo istotna jest informacja o normie EN 287-1 135 P FW.

Proszę o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Pensja: 12 E/h brutto
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Międzyrzec, Nowa Sól, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin, Wschowa, Żagań, Żary, Zielona Góra
Firma: Efekt Synergia
Kontakt
Oferta pracy Spawacz MAG z województwa lubuskiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 10972 razy | 18-12-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.