Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Spawacz Mag Niemcy bez niemieckiego Darmowe mieszkanie

Spawacz Mag Niemcy bez niemieckiego Darmowe mieszkanieObecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Spawaczy 135 ( bez znajomości j. niemieckiego )

Zakres obowiązków:
- spawanie oraz obsługa szlifierek

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich
- darmowe zakwaterowanie
- stawka godzinowa + dieta ( 11euro/h + 30 euro diety) około 2, 000 - 2.200 #8364;euro na rękę + nadgodziny
- tygodniowe zaliczki
- pomoc polskiego koordynatora

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B i własny samochód na dojazd do Niemiec ( praca jest na dłużej w jednym miejscu , nie w delegacji po całych Niemczech !!!
- aktualne uprawnienia spawania ( mile widziane)
- doświadczenie w spawaniu
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe ( mile widziane )
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Kontakt 4u
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: rekrutacja@injobs.pl w tytule wpisując #8222;135 RP imię i nazwisko#8221;

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:00-16:00 pod nr Tel. 517 455 345

więcej ofert pracy na stronie injobs.com.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Work On Personal LTD | Czytano 197 razy | 02-03-2022