Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz MAG Gratis nocleg, polski koordynator, mozliwe TEAM

Spawacz MAG Gratis nocleg, polski koordynator, mozliwe TEAMPoszukujemy stale SPAWACZY MAG do pracy u naszego zaufanego partnera.
Praca w rejonie Erfurt
Start:od zaraz
Praca przy spawaniu konstrukcji stalowych MAG

Wymagania:

- aktualne certyfikaty spawalnicze
- prawo jazdy i wlasne auto

Oferujemy:

-niemiecka umowe o prace warz z pelnym pakietem socjalnym - atrakcyjna stawka godzinowa + dieta - opłacony przez pracowdawce nocleg - przez cały okres zatrudnienia - mozliwe cotygodniowe zaliczki - staly kontakt z polskim koordynatorem - dodatki urlopowe, bozonarodzeniowe
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Biuro Goerlitz
Kontakt 4u
CV + skan certyfikatu prosze przeslac na adres:
spawacz.Niemcy@gmail.com
tel.603033586
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Biuro Goerlitz | Czytano 237 razy | 03-04-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.